Szkolenia indywidualne

Szkolenia indywidualne „face to face” oparte są na innowacyjnej formule uczestniczenia w procesie leczenia jako członek zespołu.

Lekarz szkolący się ma możliwość obserwowania procesów diagnostycznych, decyzyjnych, budowania wspólnie z nami strategii i planu leczenia a także wdrażania jego poszczególnych etapów.

Plan i czas trwania szkolenia jest ustalany wspólnie i przygotowywany zgodnie z oczekiwaniami uczestnika.

Przykładowo w zakresie leczenia interdyscyplinarnego możliwe jest uczestnictwo zarówno w procedurach ortodontycznych i przygotowawczych w naszym Centrum (przygotowania pacjenta do operacji, montaż łuków operacyjnych, ortodontyczna opieka pozabiegowa) jak również obserwacja zabiegów chirurgicznych na sali operacyjnej, opieka nad pacjentem podczas hospitalizacji.

Obserwując leczenie implantologiczne można uczestniczyć zarówno w części chirurgicznej jak i protetycznej, jak również samodzielnie wykonać zabieg pod nadzorem naszego specjalisty.

Centrum chirurgii i estetyki twarzy specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

dr n. med. Rafał Nowak

SPECJALISTA CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ

“Chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia jamy ustnej, implantologia, estetyka, rekonstrukcja – będąc liderem w tych obszarach chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z Wami.”

© 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: OSW Creative