Psychologia

W Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy działamy w zespole interdyscyplinarnym, zapewniając naszym pacjentom wsparcie psychologiczne na wszystkich etapach procesu leczenia.

Wzorem najlepszych światowych praktyk zajmujących się leczeniem chirurgicznym i estetycznym w obrębie twarzy oferujemy naszym Pacjentom pełne wsparcie psychologiczne zarówno podczas podejmowania decyzji jak i podczas poszczególnych etapów leczenia.

W każdym momencie leczenia Pacjent ma możliwość podzielenia się swoimi wątpliwościami i przedyskutowania ewentualnych problemów, które mogą się pojawić podczas procesu terapeutycznego.

Jest naukowo potwierdzone, że właściwa motywacja i podejście do leczenia oraz świadomość możliwości i realne oczekiwania znacznie podwyższają odsetek zadowolonych pacjentów.

A naszym celem jest 100% zadowolenia.

Centrum chirurgii i estetyki twarzy personel Wrocław

dr n. hum. Magdalena Nawrat

psycholog

Współcześnie, coraz częściej w praktyce lekarskiej oraz badaniach klinicznych, poza fizykalną oceną stanu pacjenta bierze się pod uwagę jego stan emocjonalny, poznawczy oraz możliwości funkcjonowania w codziennym życiu.

Psychologiczne, społeczne funkcjonowanie pacjenta, jego jakość życia, stały się istotnymi i stosowanymi równolegle z oceną kliniczną oraz funkcjonalną wyznacznikami skuteczności leczenia.

    Umów się na konsultację

    Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


    Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

    © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: OSW Creative