Dlaczego my?

Witamy Państwa w Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy we Wrocławiu.
Nasza praktyka skupia wszystkich specjalistów z zakresu stomatologii oraz medycyny związanej z leczeniem i estetyką twarzy. Stworzyliśmy ją z myślą, że najwyższy poziom usług stomatologicznych oparty o doświadczenie i nowoczesny sprzęt powinien być dostępny dla każdego i do tego za rozsądną cenę.

Centrum chirurgii i estetyki twarzy gabinet stomatologiczny Wrocław

Stomatologia, pomimo że wydaję się niewielką specjalnością wśród innych specjalności medycznych we współczesnym świecie rozwija się w wielu kierunkach dlatego też wychodzimy z założenia, że profesjonalne podejście do leczenia musi być oparte o multidyscyplinarność.

Dlatego też każdy Pacjent w naszym Centrum jest otoczony opieką profesjonalistów w swoich dziedzinach – stomatologów, endodontów, periodontologów, ortodontów, chirurgów stomatologicznych, chirurgów szczękowo-twarzowych, lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów plastyków – w zależności od potrzeb tak dobieramy zespól żeby Państwa problem rozwiązać kompleksowo i optymalnie.

Oprócz leczenia stomatologicznego możecie Państwo oczekiwać kompleksowego spojrzenia na problemy w obrębie twarzy – począwszy od estetyki a skończywszy na rozwiązywaniu problemów onkologicznych.

Centrum chirurgii i estetyki twarzy specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

dr n. med. Rafał Nowak

SPECJALISTA CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ

Obserwując rynek usług medycznych zauważyliśmy brak miejsc w których Pacjent może liczyć na kompleksowe leczenie estetyczne w obrębie twarzy, zaczynając od stomatologii a kończac na chirurgii plastyczej. Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy powstało po to by skutecznie wypełnić tę lukę.

    Umów się na konsultację

    Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


    Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

    © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: OSW Creative