Aleksandra Rzeszut

Centrum chirurgii i estetyki twarzy specjalista periodontolog Wrocław

Aleksandra Rzeszut

DR N. MED.

specjalista PERIODONTOLOG

Centrum chirurgii i estetyki twarzy specjalista periodontolog Wrocław

Aleksandra Rzeszut

DR N. MED.

specjalista PERIODONTOLOG

Krótko o mnie

Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu i z nią związane było moje pierwsze dziesięciolecie pracy zawodowej.

Od samego początku moje zainteresowania dotyczyły periodontologii oraz jej niezwykle ciekawych powiązań z innymi dziedzinami stomatologii i medycyny w ogóle. Stąd zrodził się także temat mojej rozprawy doktorskiej, która dotyczyła interdyscyplinarnego leczenia pacjentów periodontologicznych we współpracy z lekarzem ortodontą.

Jestem autorem i współautorem 14 prac naukowych oraz 9 doniesień zjazdowych. Współtworzyłam wiele sympozjów i konferencji zawodowych, podczas których byłam także wykładowcą.

Moją największą pasją w pracy zawodowej jest część chirurgiczna dotycząca periodontologii, a w szczególności korekta wrodzonych i nabytych wad dotyczących obszaru śluzówkowo-dziąsłowego. Innymi słowy zajmuję się tworzeniem pięknego uśmiechu, ale w zakresie tzw. „różowej estetyki”, czyli kształtu, wysokości i barwy dziąsła oraz innych tkanek miękkich. Stale staram się inspirować i poszerzać swoją wiedzę i umiejętności u najlepszych wykładowców z Europy i całego świata.

Prywatnie zaś, jestem żoną chirurga i pełnoetatową mamą. Uwielbiam pływanie, za młodu byłam w kadrze Polski i reprezentowałam WKS Śląsk Wrocław! Obecnie w sezonach letnich startuję w maratonach pływackich na wodach otwartych- świetna zabawa i duże sukcesy. Lubię biegać, moim nowym odkryciem jest canicross, czyli biegi z psem na uprzęży (a właściwie z ukochaną suką rasy Rhodesian Ridgeback). Ostatnio jestem także zapalonym kibicem sportowego tańca towarzyskiego, w którym mój syn odnosi duże sukcesy.

    Umów się na konsultację

    Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


    Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

    © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: OSW Creative