Kacper Pietruszka

Kacper Pietruszka

lek. dent.

Kacper Pietruszka

lek. dent.

Krótko o mnie

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej.

Szkolenie specjalizacyjne odbył w latach 2014-2021.

W swojej ścieżce edukacyjnej doktor Pietruszka nie tylko skupił się na zdobyciu solidnego fundamentu teoretycznego, ale także aktywnie rozwijał i nadal rozwija swoje umiejętności praktyczne. 

Uczestniczył w licznych międzynarodowych kursach specjalistycznych oraz odbył staże kliniczne, które pozwoliły mu na poszerzenie swojej wiedzy i doskonalenie technik chirurgicznych.

Na co dzień zajmuje się szerokim spektrum leczenia schorzeń dotyczących szkieletu twarzowego oraz tkanek miękkich głowy i szyi.

Jego zainteresowania są skoncentrowane na chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej twarzy oraz zabiegach afirmujących płeć.

Dr Pietruszka jest oddanym profesjonalistą, dla którego priorytetem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki. Dzięki swojemu doświadczeniu, precyzji w działaniu, zastosowaniu najnowszych technik obrazowania oraz planowania, potrafi skutecznie diagnozować i leczyć wiele schorzeń i defektów twarzy.

Doktor Kacper Pietruszka zawsze stara się zrozumieć potrzeby i oczekiwania swojego pacjenta, zapewniając komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie leczenia.

Profesjonalizm, w połączeniu z troską o estetykę, naturalny wygląd, oraz funkcję czyni go dobrym wyborem dla pacjentów poszukujących kompleksowych rozwiązań z zakresu chirurgii twarzy.

Doktor Pietruszka wykonuje zabiegi w znieczuleniu miejscowym jak również konsultuje i kwalifikuje Pacjentów do zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

 

ZAKRES ZABIEGÓW:

 

CHIRURGIA KOSMETYCZNA

 • LIFTING TWARZY, SZYI , CZOŁA, UST
 • PLASTYKA POWIEK I OKOLICY OCZODOŁOWEJ
 • LIPOFILLING

 

FGAS ( GENDER AFIRMING FACIAL SURGERY)- ZABIEGI FEMINIZACYJNE, MASKULINIZACYJNE

 • PLASTYKA KOMPLEKSU CZOŁOWO-NOSOWO-OCZODOŁOWEGO
 • PLASTYKA ŻUCHWY, KOŚCI JARZMOWYCH
 • IMPLANTY INDYWIDUALNE TWARZY
 • REDUKCJA „JABŁKA ADAMA”

 

ZAAWANSOWANA IMPLANTOLOGIA STOMATOLOGICZNA

 • IMPLANTY NOSOWE, PTERYGOIDALNE, ZYGOMATYCZNE, INDYWIDUALNE, CYRKONOWE
 • REKONSTRUKCJA KOŚCI

  Umów się na konsultację

  Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


  Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

  © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: OSW Creative