Leczenie zachowawcze

Nie pozwól aby próchnica zagroziła Twojemu uśmiechowi i naraziła na niebezpieczeństwo Twoje zdrowie!

Czym jest próchnica?

Próchnica zębów to najczęściej występująca na świecie choroba przewlekła, która dotyka 80% populacji. Jest bakteryjną chorobą zakaźną, powodującą utratę tkanek twardych zęba. Zniszczone struktury nie regenerują się!

Jak działamy?

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby przywrócić nieskazitelny wygląd Twoich zębów. Oferujemy bezbolesne leczenie w znieczuleniu. O komfort w trakcie wizyty nieustannie dba wysoko wykwalifikowana asysta.

Dysponujemy mikroskopem zabiegowym firmy Carl Zeiss, który znacząco poprawia skuteczność diagnostyki oraz działania śródzabiegowe. Używamy najwyższej jakości estetycznych wypełnień kompozytowych. Wprawne działania naszych specjalistów sprawią, że ząb staje się nie do odróżnienia w porównaniu z zębami zdrowymi.

Zwróć uwagę!

Jeżeli próchnica nie jest zbyt zaawansowana, wczesne jej wykrycie i leczenie pomoże Ci zachować żywy ząb i uniknąć leczenia kanałowego!

Regularne wizyty kontrolne – co 6 miesięcy- to szybka diagnoza i możliwość uniknięcia problemów.

    Umów się na konsultację

    Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


    Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

    © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: OSW Creative