Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to nie tylko poprawa wyglądu, ale również poprawa jakości życia pacjentów.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi zabiegów możemy usunąć niedoskonałości o różnym podłożu co przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu.

Zabiegi mogą sprzyjać działaniu profilaktycznemu jak również leczniczemu. W dużej mierze skupiają się na spowolnieniu procesów starzenia się skóry, likwidacji zmarszczek, ale przynoszą też dobre efekty w zwalczaniu innych problemów natury estetycznej.

Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak asymetria twarzy, szpecące blizny, miejscowe zniekształcenia wpływających na odczuwanie dyskomfortu z własnego wyglądu.

Dzięki proponowanym przez nas zabiegom z uzyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, preparatów do mezoterapii możemy zlikwidować zmarszczki, cienie pod oczami, poprawić owal twarzy, powiększyć usta, jak również idealne dopełnić efekt zabiegów chirurgii plastycznej i chirurgii szczękowo- twarzowej.

Tam gdzie medycyna estetyczna nie wystarcza oferujemy możliwości chirurgii plastycznej. Zabiegi odbywają się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, najcześciej wykonywane to to plastyka powiek (blepharoplastyka), plastyka nosa (rynoplastyka), czy korekta blizn.

Wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej:

 • korekta zmarszczek
 • wolumetria i konturowanie twarzy
 • poprawa kształtu i objętości ust
 • rewitalizacja skóry twarzy
 • leczenie bruksizmu (zgrzytania zębami)
 • leczenie nadmiernej potliwości
 • osobom ze skłonnością do opryszczki wargowej zaleca się stosowanie profilaktyczne doustnego acyklowiru (np. Heviran, Hascovir) przez 4-5 dni przed zabiegiem, szczególnie w zakresie twarzy i okolicy ust
A.Niewczas

lek. med. Agnieszka Niewczas-Gabryszuk

specjalista chirurgii plastycznej

“Niewielkie zabiegi medycyny estetycznej często przynoszą znaczną poprawę samooceny i samopoczucia a właściwy dobór postępowania pozwala zachować dobry efekt na długi czas.”

  Umów się na konsultację

  Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


  Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

  © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: OSW Creative