Agnieszka Niewczas

Agnieszka Niewczas-Gabryszuk

lek. med.

specjalista chirurgii plastycznej

Agnieszka Niewczas

lek. med.

specjalista chirurgii plastycznej

Krótko o mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej GWSH im Korfantego w Katowicach.

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej w kraju i za granicą.
W 2013 r rozpoczęła pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy -Zdrój, gdzie kształciła się pod okiem wybitnych specjalistów swego fachu uzyskując tytuł specjalisty chirurgi plastycznej.

Obecnie pracuje na stanowisku Starszego Asystenta Chirurgii Plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej DSS im. T. Marciniaka we Wrocławiu.

Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Każdą wolną chwilę poświęca na podnoszenie swoich kwalifikacji, czego dowodem są liczne certyfikaty kursów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. 

Doktor Agnieszka Niewczas-Gabryszuk zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej (korekta zmarszczek z użyciem wypełniaczy i botoxu, wolumetria i konturowanie twarzy, poprawa kształtu i objętości ust, rewitalizacja skóry twarzy) a także kwalifikuje i
wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.
W obrębie jej szczególnych zainteresowań znajdują się między innymi operacje estetyczne nosa, piersi, okuloplastyka, jak rówież chirurgia rekonstrukcyjna.

Od zawsze zwiazana ze sportem, kilkukrotna medalistka mistrzostw Polski w skoku w dal, miłośniczka sportów zimowych oraz windsurfingu.
W wolnych chwilach salę operacyjną najchętniej zamienia na kort tenisowy lub seans filmowy z kinem amerykańskim, którego jest niepoprawną fanką.

    Umów się na konsultację

    Wyślij nam dane kontaktowe, a recepcja skontaktuje się z tobą w ciągu 24h roboczych.


    Wysyłając formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych, aby spełniały wymogi europejskiego rozporządzenia RODO. Tutaj znajdziesz treść naszej nowej polityki prywatności.

    © 2018 Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. Wszystkie prawa zastrzeżone.

    Realizacja: OSW Creative